​Ortaköy Dereboyu Cad. Refik Fenmen Sok No: 4 34347  Beşiktaş, İSTANBUL / TURKİYE
Telefon   : + 90 (212) 258 88 28 (Pbx )
Faks : + 90 (212) 236 03 75 E- Posta : info@turkuazeng.com

İletişim Bilgileri:

Turkuaz Mühendislik, gerçekleştirdiği projeler sırasında çalışanların, üçüncü şahısların, makine donanımının, malzeme ve çevresinin güvenliğini tehdit edecek en ufak etkeni kaynağında yok etmek ve bu sayede muhtemel İSG (İşçi Saglığı ve Güvenliği) risklerini en aza indirgemekle yükümlüdür. 

​Bunun doğrultuda aşağıdaki ilkelerin tavizsiz uygulanmasını sağlar;

* Turkuaz Mühendislik, “Sıfır kaza” hedefi ile tüm çalışanlarını Sağlık ve Güvenlik konularında bilinçlendirmek için gerekli bilgi ve eğitimleri vermektedir.

* Risk analizleri yapar ve uygular.

* Yasa, tüzük, yönetmelik, tebliğ ve standartlara uymayı taahhüt eder.

* İSG hedeflerini ve bu hedeflerin gerçekleşmesi için gerekli olan aksiyonları belirler ve yönetim programını oluşturur.

* İSG sorumluluğu ve bilincinin her seviyede anlaşılması ve bilgilerin paylaşılması amacıyla tüm çalışanların eğitim programlarına katılımını sağlar. E-mailler, toplantılar, duyurular ve ilanlar yolu ile tüm çalışanların düzenli bilgilendirir.

​* El kitapçıkları, talimatlar ve benzeri dokümanların dağıtımı ile ISG bilgilerine ulaşımı kolaylaştırır.

* İSG sisteminin performansını sürekli olarak ölçer ve sisteminin başarısını arttırmak için sürekli iyileştirmeyi hedefler.

* Kaza ve mesleki hastalıkların nedenlerini araştırır ve elde edilen bulgulara göre bu kaza ve hastalıkların önlenmesi için gerekli İSG tedbirlerini alır.

​* İSG alanındaki yeni gelişmeleri ve yapılan periyodik toplantıları takip ederek kendi sistemini günceller ve sağlık/emniyet konularındaki performansını geliştirir.

Sağlık - Emniyet - Çevre

 Haberler & Duyurular

* Turkuaz'ın kuruluşundan bu yana sözleşme yenileme oranı %90' dır.
* Çalışanların,Turkuaz bünyesinde çalışma süreleri ortalama 8 yıldır.
* 2017 yılı katalogumuzu incelemek
için lütfen bağlantıyı tıklayınız.