top of page
  • bburak77

Bakım Sözleşmesine Sahip Olmanın Avantajları


Bakım Sözleşmesine Sahip Olmanın Avantajları


Bugün sizlere bakım sözleşmesine sahip olmanın avantajlarından bahsetmek istiyorum. Bakım sözleşmesi nedir diye soranlar için kısaca açıklayayım: Bakım sözleşmesi, bir ürün veya hizmet satın aldığınızda, belirli bir süre boyunca ücretsiz veya indirimli olarak bakım hizmeti almanızı sağlayan bir anlaşmadır. Peki bakım sözleşmesine sahip olmanın avantajları nelerdir? İşte size birkaç örnek:


- Bakım sözleşmesine sahip olduğunuzda, ürününüzün performansı ve ömrü artar. Çünkü düzenli olarak bakım yapıldığında, olası arızaların önüne geçilir, parçaların aşınması engellenir ve ürününüz daha verimli çalışır.

- Bakım sözleşmesine sahip olduğunuzda, zamandan ve paradan tasarruf edersiniz. Çünkü bakım hizmeti ücretsiz veya indirimli olduğu için, ekstra masraf yapmazsınız. Ayrıca bakım hizmeti randevulu olduğu için, sıra beklemez veya zaman kaybetmezsiniz.

- Bakım sözleşmesine sahip olduğunuzda, güvenlik ve konforunuz artar. Çünkü bakım hizmeti profesyonel ve yetkili kişiler tarafından verildiği için, ürününüzün güvenli ve doğru şekilde çalıştığından emin olursunuz. Ayrıca bakım hizmeti sırasında veya sonrasında herhangi bir sorun yaşarsanız, müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve çözüm bulabilirsiniz.


Bakım sözleşmesine sahip olmanın avantajları bunlarla sınırlı değil elbette. Siz de bakım sözleşmesine sahip olmak istiyorsanız, satın aldığınız ürün veya hizmetin sağlayıcısı ile görüşebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Bakım sözleşmesine sahip olmak hem cebinize hem de ruhunuza iyi gelecektir. Sağlıcakla kalın!


Turkuaz Mühendislik; ısıtma, soğutma, havalandırma, klima ve mekanik tesisat alanlarında hizmet vermektedir. Ev ve iş yerinizdeki mekanik tesisat sistemlerinizin bakımını yılda bir kez Turkuaz mühendislik uzmanlarına yaptırmanızı tavsiye ederiz.


Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 0 212 274 86 86 (TM TM) numaralı müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek belirtebilirsiniz.


Memnuniyetinizi sağlamak bizim önceliğimizdir.

9 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page